خرید از فروشگاه lee

راهنمای خرید از برند لی – lee.com.tr

خرید آنلاین از lee

خرید از لی lee , برند لی lee , خرید از لی lee ترکیه , خرید شلوار اورجینال لی lee ,لباس جین لی lee , فروشگاه Wrangler , پوشاک اصل Wrangler

معرفی برند Lee

لی یک برند جین دنیم آمریکایی است که برای اولین بار در سال ۱۸۸۹ در شهر سالینا، کانزاس تولید شد. این شرکت توسط کنتور برندز، یک شرکت دسته‌ای از بخش جینزویر VF Corporation، تاسیس شد. از سال ۲۰۱۹، مرکز این شرکت در گرینزبورو، کارولینای شمالی قرار داشت و به مریم، کانزاس منتقل شده است. شرکت اعلام کرده است که یک خرده‌فروش بین‌المللی و تولید کننده لباس‌های رسمی و کاری است و بیش از ۴۰۰ نفر کارمند در ایالات متحده دارد. در منطقه آسترالیا، این برند از سال ۲۰۰۷ توسط شرکت پاسیفیک برندز خریداری شد که پس از خرید آن به یاکا انتقال پیدا کرد.

 

شرکت HD Lee Mercantile در سال ۱۸۸۹ توسط هنری دیوید لی در شهر سالینا، کانزاس تأسیس شد که در آن زمان شلوار جین و ژاکت تولید می‌کرد. رشد شرکت لی با معرفی لباس‌های کاری Union-All در سال ۱۹۱۳ و اولین شلوار کاری در سال ۱۹۲۰ شروع شد.

 

لی در دهه ۱۹۲۰، لی زیپر فلای را معرفی کرد و ادامه داد تا گسترش یابد. در این زمان، اولین خط شلوار کاری بچه‌ها را به فروش رساند. در سال ۱۹۲۸، هنری دیوید لی، بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره شرکت HD Lee Mercantile، درگذشت.

 

برند lee در دهه‌های ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰، شرکت بزرگترین تولید کننده لباس‌های کاری در آمریکا شد. در سال ۱۹۴۴، S تنبیهی به شکل یک لازی برای کیف پشتی لی تصویب شد. سیلی که مرکز توزیع لی در شهر کانزاس سیتی را ویران کرد، موجب نابودی کلیه موجودی کالاهای این شرکت به جز عروسک‌های Buddy Lee شده است که شناور شده‌اند. در سال ۱۹۵۴، لی به لباس‌های رسمی گسترش داد. در دهه ۱۹۶۰، این شرکت به ۸۱ کشور گسترش یافت و در سال ۱۹۶۹ توسط VF Corporation به عنوان یک برند به دست آمد.

 

در دهه ۱۹۷۰، lee تمرکز خود را از کسب و کار لباس کاری به سمت سبک مدی جابجا کرد. لی برای خانم ها، یک سبک بسیار جدید را با نام Ms. Lee ایجاد کرد. یک مجموعه لباس جوانان برای پسران و دختران معرفی شد. در سال ۱۹۹۶، شرکت Lee National Denim Day را به عنوان بخشی از ماه اطلاعاتی سرطان پستان ملی راه اندازی کرد. با همکاری با بنیاد صنعت سرگرمی، Lee National Denim Day بیش از ۷۵ میلیون دلار برای حمایت از برنامه های تحقیقاتی سرطان پستان جمع آوری کرده است. در سال ۲۰۱۴، برند در فروشگاه Citadium Paris در پاریس مجدداً راه اندازی شد.