خرید از مدیا مارکت ، مدیا مارکت ترکیه ، خرید از مدیا مارکت ترکیه

راهنمای خرید از برند مدیا مارکت – mediamarkt.com.tr

خرید آنلاین از مدیا مارکت

خرید از مدیا مارکت ترکیه , خرید از سایت مدیا مارکت , سایت Mediamarkt ترکیه , خریدلوازم الکترونیک از ترکیه , فروشگاه آنلاین Mediamarkt , مدیا مارکت ترکیه , خرید اینترنتی از ترکیه ، سایت Mediamarkt مدیا مارکت , سایت لوازم الکترونیک ترکیه

معرفی فروشگاه مدیا مارکت

مدیا مارکت به عنوان برترین خرده‌ فروش لوازم الکترونیکی در اروپا  تنوع گسترده‌ای از محصولات را از کامپیوتر و تلفن همراه تا تلویزیون و سیستم‌های تصویری ، سیستم‌های سینمای خانگی ، دوربین‌های عکاسی و فیلمبرداری ، کنسول‌های بازی ، لوازم برقی بزرگ و کوچک را با مزایای بی‌شماری در فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین خود به مشتریان ارائه می‌دهد.

گروه خرده‌فروشی MediaMarktSaturn که تحت نظر CECONOMY فعالیت می‌کند با بیش از 50 سال سابقه ، در 13 کشور با بیش از 1000 فروشگاه و بیش از 50 هزار کارمند به مشتریان خود خدمات ارائه می‌دهد. مدیامارکت علاوه بر ترکیه در آلمان ، اتریش ، ایتالیا ، سوئیس ، مجارستان ، لهستان ، اسپانیا ، هلند ، بلژیک ، پرتغال ، لوکزامبورگ و سوئد نیز دارای شعبه است و سالانه به طور متوسط 2.5 میلیارد بازدیدکننده را جذب می‌کند.

MediaMarkt اولین شعبه خود در ترکیه را در سپتامبر 2007 در استانبول Ümraniye افتتاح کرد. در سال 2013 نیز کانال فروش آنلاین mediamarkt.com.tr راه‌اندازی شد. امروزه MediaMarkt با 94 شعبه در 30 استان فضایی بیش از 230 هزار مترمربع  3500 کارمند و mediamarkt.com.tr سالانه بیش از 300 میلیون بازدیدکننده را جذب می‌کند و با رویکرد خدمات باکیفیت قبل و بعد از فروش، استراتژی چندکاناله بین‌المللی خود را روز به روز ارتقا می‌دهد.