فروشگاه حاتم اغلو

راهنمای خرید آنلاین از سایت حاتم اغلو ترکیه – hatemoglu

خرید آنلاین از حاتم اغلو ترکیه

حاتم اغلو , hatemoglu , لباس مجلسی مردانه حاتم اغلو , خرید کت و شلوار از ترکیه , لباس رسمی مردانه ترک , کت و شلوار دامادی ترک , برند لباس hatemoglu , کت و شلوار حاتم اغلو , کت و شلوار حاتم اغلو

معرفی برند مجلسی حاتم اغلو
در سال 1924  در دوران ابتدایی جمهوری ترکیه  “مصطفی بی”  فرزند “حاتم بی”  در شهر Kayseri اولین شعبه از برند حاتم اوغلو را تاسیس کرد. این سرآغاز سفری پرفراز و نشیب بود که حاتم اوغلو را به عنوان اولین برند پوشاک آماده در بخش خصوصی ترکیه به پیشگام صنعت تبدیل کرد. پالتوهای مردانه و مانتوهای زنانه، نخستین محصولاتی بودند که با ظرافت و کیفیتی مثال زدنی  نام حاتم اوغلو را در میان مردم طنین انداز کردند.
گام‌هایی بلند در مسیر تنوع و اعتماد

دهه ی 1950  نقطه عطفی در تاریخ حاتم اوغلو بود. این برند با تمرکز بر پوشاک آماده و افزایش تنوع محصولات خود بر اساس تقاضای مشتریان  به برندی شناخته شده در زمینه ی کیفیت و اعتماد تبدیل شد. حاتم اوغلو به عنوان اولین برند آناتولی که در رادیو آنکارا تبلیغ می‌کرد  در میان مردم جایگاه ویژه‌ای یافت و به عنوان نمادی از اطمینان و مرغوبیت شناخته شد.

جهش به سوی جهانی شدن

در سال 1962  حاتم اوغلو با افتتاح اولین شعبه خود در استانبول  گامی بلند در جهت توسعه ی فعالیت‌های خود برداشت. 17 سال بعد  در سال 1979 اولین محموله صادراتی این برند راهی سرزمین سوئیس شد و نام حاتم اوغلو را در عرصه ی بین المللی نیز مطرح کرد.

نوآوری ، رمز موفقیت

سال 1987 نقطه عطفی در تاریخ صنعت مد ترکیه بود. حاتم اوغلو با برگزاری نمایش مد در کوه اولوداغ  فصل جدیدی را در این صنعت آغاز کرد و با دنبال کردن روندهای جهانی و تلفیق آنها با خلاقیت خود  به موفقیتی چشمگیر دست یافت. این برند با تعهد به نوآوری و ارائه ی طرح‌های مدرن  جایگاه خود را به عنوان پیشرو در این عرصه تثبیت کرد.

تنوع برندها ، پاسخ به سلیقه‌های مختلف

در سال 2003  تحت مدیریت نسل سوم خانواده  برند اصلی “حاتم اوغلو 1924” تاسیس شد و در سال 2005 برند “حاتم صایقی” به مجموعه ی این برندها اضافه شد. از سال 2010 حاتم اوغلو با برند “هیتن” به ارائه ی مجموعه‌ ای غنی برای مشتریان جوان نیز مبادرت کرد و ثابت کرد که در پاسخگویی به نیازها و سلیقه‌های مختلف  پیشرو است.

تعهد به اصالت و کیفیت

حاتم اوغلو با وسواس و دقت در انتخاب پارچه و ارائه ی طرح‌های مدرن  همچنان پیشرو در زمینه ی نوآوری است و با ارائه ی خطوط تولید متنوع برای مردانی که به دنبال خاص بودن هستند  از کنگو تا آذربایجان  ترکمنستان تا چین  اصالت و کیفیت خود را به مانند روز اول حفظ کرده است. این برند با عبور از گذر زمان  همچنان در قله ی افتخار ایستاده و به عنوان نمادی از ظرافت  اعتماد و نوآوری در صنعت پوشاک ترکیه شناخته می‌شود.