خرید از سایت هپسی بورادا ترکیه

راهنمای خرید از فررشگاه هپسی بورادا – hepsiburada.com

خرید آنلاین از هپسی بورادا ترکیه

هپسی بورادا ایران , هپسی بورادا ترکیه , hepsiburada , خرید اینترنتی از هپسی بورادا , خرید آنلاین هپسی بورادا , خرید پوشاک هپسی بورادا , خرید کیف و کفش هپسی بورادا , خرید از ترکیه , خرید از حراج , hepsiburada , Iranhepsiburada

معرفی فروشگاه هپسی بورادا

فروشگاه هپسی بورادا Hepsiburada.com ترکیه یکی از قدیمی ترین فروشگاه های این کشور میباشد که از سال 1998 فعالیت خود را در این کشور شروع کرد و توانست در سالهای 2011 ، 2012 و 2013 به عنوان محبوب ترین برند ترکیه شناخته شود .

فروشگاه هپسی بورادا در سه ماهه اول سال 2022 بیش از 12 میلیون کاربر داشت.

در حال حاضر Onal Gökçetekin مدیر عامل این برند محبوب می باشد .

فروشگاه Hepsiburada توسط Hanzade Doğan Boyner تاسیس شد و در سال 2001 توسط Doğan Holding خریداری شد و در حال حاضر Onal Gökçetekin مدیر عامل این شرکت محبوب می باشد.

فروشگاه هپسی بورادا با پنل فروشگاهی خود این اجازه را به فروشندگان میدهد تا محصولات خود را در این سایت به فروش بگذارند. اگر چه Hepsiburada خود نیز محصولاتی را می فروشد اما درصد بسیار بزرگی از محصولات این سایت توسط تامین کنندگان واسط به فروش میرسد.

هپسی بوردا Hepsiburada با معنی برندی “همه‌چیز همین‌جاست نشان دهنده سیاست آن در قبال مشتریان است، و با ارائه بیش از پانصدهزار قلم کالای مختلف از تجهیزات ورزشی و کفش و لباس تا لوازم الکترونیک، قطعات خودرو، محصولات فرهنگی و دارویی تلاش کرده دامنه نفوذ خود در میان کاربران کشور ترکیه را افزایش دهد. خرید از این فروشگاه به دلیل هزینه پستی نسبتا کم و سرعت تحویل بالا می تواند برای کاربران ایرانی بسیار جذاب باشد.